Projektowanie

Projektowanie oświetlenia LED jest działem który wyróżnia firmę Led Company PRO wśród innych producentów oświetlenia LED. Dowiedz się więcej o naszym dziale projektowym:

 

GŁÓWNY PROJEKTANT

Mateusz Brandeburg

tel.: 506 259 054

email: mateusz.b@ledcompanypro.pl

 

PROJEKTANT OŚWIETLENIA

Mikołaj Szumski

tel.: 533 071 151

email: mikolaj.s@ledcompanypro.pl

 

PROJEKTANT ds. ARANŻACJI

Szymon Włodarkiewicz

tel.: 533 978 934

email: szymon.w@ledcompanypro.pl

Projektowanie oświetlenia  LED

Firma Led Company Pro zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą inwestycji oświetleniowych. Dlatego też, posiadamy własny dział projektowania oświetlenia, którego zadaniem jest odpowiednie dopasowanie proponowanych przez nas lamp LED na dany obiekt. Projektowanie oświetlenia LED pozwala naszej firmie przygotować ofertę, która zmaksymalizuje oszczędności płynące z inwestycji. Praca działu projektowego naszej firmy dzieli się na 3 podstawowe etapy pracy:

 

Etap 1 - ten etap ma na celu zapoznanie się z wszelkimi wymogami inwestora i warunkami montażu lamp po to, aby sam projekt oświetlenia spełniał standardy dla danego obiektu. Często wymagania inwestorskie są wyższe niż normy PN-EN z uwagi na standardy wewnętrzne firmy bądź instytucji. Ten etap zawiera audyt obiektu, podczas którego zapoznajemy się z warunkami montażowymi, wykonujemy pomiary i sprawdzamy obecny stan oświetlenia jak i jakość instalacji elektrycznej. Rozmowa z inwestorem, lub pracownikiem odpowiedzialnym za obsługę techniczną obiektu jest na tym etapie najważniejsza, gdyż to właśnie wytyczne ww. osób mają duży wpływ na finalny kształt projektu. 

 

Etap 2 - w oparciu o pliki .DWG, bądź w przypadku ich braku, o samodzielne zwymiarowanie projektowanego obiektu, projektanci firmy Led Company Pro przygotowują symulację oświetlenia. Oparta jest ona o wszelkie informacje wyniesione z etapu 1. W oferowanym projekcie przedstawia się w zależności od wymagań danej inwestycji: rozmieszczenie punktów montażowych dla lamp zgodnie z warunkami montażowymi, natężenie światła na powierzchni roboczej, wszelkie wymagane współczynniki  (współczynnik równomierności etc.), czy też wizualizację 3D proponowanego oświetlenia. 

 

Etap 3 - etap 3 wiąże się z działem ofertowym. Projekt zostaje przekazany osobie z działu obsługi inwestycji i wspólnie omówiony po to, aby zapewnić najbardziej uzasadnione ekonomicznie rozwiązanie. Wprowadzane są ostatnie korekty, a następnie dział projektowy przekazuje finalną wersję symulacji oświetlenia dla przygotowania oferty cenowej. 

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszym działem projektowym w celu ustalenia szczegółów Państwa inwestycji. Zapraszamy również na stronę www.ledcompanypro.pl na której dowiedzą sie Państwo więcej na temat działalności naszej firmy i zobaczą Państwo przykładowe realizacje oparte o pracę działu projektowania.